Porady

Jak prać skutecznie?

Mamy dla Ciebie kilka rad, jak skutecznie prać i wyprać!

1.Nie przesadzaj!

Czy wiesz o tym, że większość konsumentów dozuje za dużo środków piorących? Sypiemy na tzw. oko , w imię „ im więcej , tym lepiej”. Nie tak to działa. Zbyt duża ilość środka piorącego, to więcej wypełniaczy i szkodliwych substancji dla ciebie i twojego otoczenia.

Rozwiązanie:  PERLUX perły piorące! Dlaczego?  To proste!

Perlux zawiera najmniejszą dozę środku piorącego na rynku- jedynie 23 gramy ( w stosunku do innych kapsuł 37-40 gram, proszku 50-80 gram). Dodatkowo, w odróżnieniu od tradycyjnych proszków do prania nie zawiera ani grama wypełniaczy – używasz 100% najważniejszych i najbardziej wartościowych składników piorących. Dzięki temu dbasz o środowisko, o siebie oraz nie przepłacasz za pranie. Wszystko, czego potrzebujesz masz w 1 perle piorące: żel, proszek, odplamiacz, odkamieniacz.

2.Zwróć uwagę na twardość wody!

Twarda woda zawiera wysokie stężenie połączonych jonów wapnia i magnezu, które tworzą osad zwany kamieniem. Łączenie się jonów zachodzi naturalnie, ale sprzyja mu wysoka temperatura. Powstały w ten sposób kamień osadza się zarówno na tkaninach jak i powierzchniach, które mają styczność z twardą wodą. To powoduje, że bardzo trudno w takich warunkach usuwane są trudne zabrudzenia, a nasza pralka i jej elementy są narażone na szybsze zużycie.

Rozwiązanie: PERLUX perły piorące! Dlaczego?  To proste!

Eksperci marki Perlux znaleźni rozwiązanie, które uchroni Twoje pranie oraz pralkę. W kapsułkach piorących Perlux, dzięki zawartości proszku, możliwe stało się dodanie najnowocześniejszego środkach odkamieniającego, który zmiękcza wodę, chroni pralkę i jej elementy, a finalnie zwiększa skuteczność prania.

3.Segreguj ubrania nie tylko ze względu na kolor!

Poprawne segregowanie ubrań jest niezwykle ważne. Tkaniny powinny być segregowane nie tylko ze względu na swój kolor, ale także na rodzaj tkaniny. Warto osobno prać: na przykład białe skarpetki, delikatne materiały jak wełna, czy jedwab, moherowe sweterki, czy całkiem czarne i ciemne tkaniny warto nie łączyć z kolorami. Dzięki temu nie tylko zwiększasz szansę na skuteczne wypranie, ale przede wszystkim chronisz poszczególne tkaniny przed przechodzeniem kolorów, farbowanie, zniszczeniem materiału. Warto pamiętać również o tym, że różne tkaniny potrzebują różnego traktowania 

Rozwiązanie: PERLUX perły piorące! Dlaczego?  To proste!

Ze względu na fakt, że wiemy, że każda tkanina potrzebuje trochę czegoś innego, stworzyliśmy Perlux perły piorące dedykowane do różnych rodzajów, i typów tkanin. I tak właśnie w ofercie marki Perlux znaleźć można produkt Perlux black perły piorące dedykowane ubraniom czarnym i ciemnym, który oprócz wszystkich składników perły piorącej zawiera dodatkowo składnik, którego zadaniem jest przedłużenie koloru czarnego i jego ochrona przed blaknięciem. Ten produkt to wprost idealne i kompleksowe rozwiązanie do prania czarnych rzeczy.

Z kolei do tkanin delikatnych stworzyliśmy specjalnie dedykowany produkt Perlux delicate perły piorące, który inny niż wszystkie nie zawiera proszku, ze względu na fakt, że dla bardzo delikatnych tkanin jak jedwab, czy wełna, forma proszku nie jest stosowna i może spowodować naruszenie tych wrażliwych materiałów. W tym produkcie postawiliśmy na połączenie żelu i płynu dla skutecznego wyprania, ale przede wszystkim dla odpowiedniej ochrony włókien i dostosowania produktu do niskich temperatur prania. Perlux delicate to produkt idealny do prania jedwabiu, wełny, koronki, i innych delikatnych materiałów.
Również alergicy i najmłodsi konsumenci znajdą w marce Perlux coś dla siebie- Perlux baby perły piorące, to wyjątkowa forma produktu pozbawionego całkowicie fosforanów, alergenów, parabenów, wypełniaczy, produkt testowany dermatologicznie, bezpieczny i wygodny w użyciu, a przede wszystkim skuteczny!

./img/
Kupuj nasze produkty
w sklepie on-line
./img/
Lakma
To nasza pasja
./img/
Poznaj też produkty
SIDOLUX