Porady

Dlaczego warto wybrać nowoczesne kapsułki piorące?

Kapsułki do prania cieszą się coraz większym zaufaniem Polaków. Trudno się dziwić. Są nie tylko skuteczne i delikatne dla skóry, ale również stosunkowo ekonomiczne.

Chcesz wiedzieć dlaczego warto wybrać właśnie taki środek piorący? Przeczytaj nasze wskazówki.

Kapsułki łączą najlepsze cechy proszku i płynu

Dobrej jakości kapsułka stanowi doskonałe połączenie najlepszych cech płynu i proszku do prania. Kapsułki są niezawodne w walce z brudem i uporczywymi plamami na kolorowych ubraniach, zachowują przy tym intensywność kolorów i chronią przez mechaceniem się. Dodatkowo impregnują i chronią włókna tkanin przed osiadaniem brudu. Ubrania wyprane w ten sposób są świeże i pachnące, a wspaniały zapach zachowują na długi czas. Kupując kapsułki piorące nie musisz kupować dodatkowo preparatu do płukania tkanin, dzięki czemu stają się one nie tylko skutecznym, ale również ekonomicznym środkiem piorącym.

Troska o środowisko i ulga dla alergików

Dzięki użyciu kapsułek wyeliminujesz prawdopodobieństwo przedozowania proszku lub płynu do prania. Unikniesz również zbrylania się proszku w dozowniku oraz nieestetycznych zacieków na powierzchni pralki, spowodowanych przez detergenty.

Precyzyjne dozowanie jest przyjazne dla środowiska naturalnego i pozwala zużyć optymalnej ilość produktu. Co ważne, dzięki zastosowaniu wodorozpuszczalnej folii kapsułka nie pyli, nie przedostaje się do układu oddechowego i nie alergizuje. Jest więc znakomitym środkiem piorącym dla alergików.

Ochrona pralki

Nie wszyscy wiedzą, że nowoczesne kapsułki piorące posiadają również właściwości, które chronią pralkę przed osadzaniem się kamienia. Użycie kapsułek eliminuje więc konieczność zakupu środków odkamieniających, co czyni je jeszcze bardziej ekonomicznymi. Jeśli chcesz wypróbować niezwykłą moc kapsułek piorących, wybierz kapsułki Perlux Super Compact. Perlux Super Compact. Dzięki swojej skoncentrowanej formule precyzyjnie wywabiają nawet trudne plamy, nie niszcząc tkanin. Działają już w niskich temperaturach, a dzięki technologii Hybrid System łagodzą twardość wody.

./img/
Kupuj nasze produkty
w sklepie on-line
./img/
Lakma
To nasza pasja
./img/
Poznaj też produkty
SIDOLUX