Aktualności

02/10/2017

MOCNE UDERZENIE: KAMPANIA SIDOLUX 2017!

Już od dzisiaj startujemy z dużą ogólnopolską kampanią wizerunkowo-sprzedażową! Kampania jest realizowana dla czołowych marek Sidolux oraz Perlux. Kampania obejmie działania promocyjne w obszarze: telewizji, telewizji VOD, prasy, radia, internetu, działań PR, mailingu do konsumentów, działań buzzmarketingowych. Całość działań zostanie wsparta po raz pierwszy w historii naszej firmy - Akcją Konsumencką!

Już od dzisiaj startujemy z dużą ogólnopolską kampanią wizerunkowo-sprzedażową!
Kampania jest realizowana dla czołowych marek Sidolux oraz Perlux. Kampania obejmie działania promocyjne w obszarze: telewizji, telewizji VOD, prasy, radia, internetu, działań PR, mailingu do konsumentów, działań buzzmarketingowych. Całość działań zostanie wsparta po raz pierwszy w historii naszej firmy - Akcją Konsumencką!

Celem kampanii jest umocnienie wizerunku marki na rynku oraz promocja produktów Sidolux i Perlux. To pierwsza kampania, w której informujemy konsumentów, że Sidolux to od wielu lat niekwestionowany lider i marka nr 1 wśród produktów do podłóg w Polsce – na podstawie danych Nielsen, Panel Handlu Detalicznego.

W przekazie kampanii dedykowanej różnym pokoleniom kobiet, podkreślamy walory preparatów i niezwykłą skuteczność z zastosowania marki Sidolux, która od 30 lat towarzyszy Polkom w ich domach. Dodatkowo lider rynkowy marka Sidolux przedstawia swoje nowe produkty z oferty w pierwszej kolejności markę Perlux.

 

./img/
Kupuj nasze produkty
w sklepie on-line
./img/
Lakma
To nasza pasja
./img/
Poznaj też produkty
SIDOLUX