Aktualności

29/08/2018

Koncentraty Perlux - Perfumy dla Twoich ubrań!

Kochamy piękne zapachy i lubimy kiedy utrzymują się na naszym ciele jak najdłużej. Niekiedy ulegamy pokusie spryskania perfumami naszych ulubionych ubrań, nie zdając sobie sprawy, że niesie za sobą ryzyko poplamienia lub nawet trwałego odbarwienia materiału.

Świetną alternatywą są koncentraty do płukania tkanin, które nie tylko nadają ubraniom ładny zapach, ale także dbają o to, aby pozostały z nami jak najdłużej. Te, inspirowane ekskluzywnymi nutami zapachowymi topowych perfum sprawią, że poczujesz się luksusowo… po każdym praniu.

Perlux Perfume Passion, czyli kolekcja perfumowanych koncentratów do płukania tkanin inspirowanej ekskluzywnymi nutami zapachowymi topowych perfum. Idealnie łączy w sobie zarówno zmysłową nutę piżma i wanilii jak i zapach dzikich owoców, który będzie Cię uwodził przez długi czas. Skoncentrowana formuła linii PERLUX PERFUME to nie tylko większa wydajność, ale też gwarancja ochrony tkanin, przedłużenie ich żywotności oraz wyjątkowa miękkość i przyjemność dotyku.

./img/
Kupuj nasze produkty
w sklepie on-line
./img/
Lakma
To nasza pasja
./img/
Poznaj też produkty
SIDOLUX